Mean Well RST-10000-24 ~ Beépíthető tápegység, 9600W, 24VDC
Állapot Új
MeanWell RST-10000-24
Adatok:
-teljesítmény 9600 W;
-kimeneti feszültség 24VDC, 4.8...28.8VDC;
-kimeneti áram 400 A;
-tápfeszültség 24 VDC, 28.8 VDC;
-külső méretek 540x424x83.5 mm