MeanWell RSP-1500-15 ~ Beépíthető tápegység, 1500W, 15VDC
Állapot Új
MeanWell RSP-1500-15
Adatok:
-teljesítmény 1500 W;
-kimeneti feszültség 15 VDC, 13.5...16.5 VDC;
-kimeneti áram 100 A;
-tápfeszültség 90....264 VAC, 127...370 VDC;
-külső méretek 278x127x83.5 mm